Kategoriler
Kurumsal
Gelecek WEB Teorisi
E-Bülten Haberleri
Viral Pazarlama

Viral pazarlama; ağızdan ağza pazarlamanın elektronik hale geçmiş halidir. Viral pazarlama şirketlerin verdikleri mesajların sosyal medya aracılığı vermesine denir. Burada önemli olan hedef kitlenin mesajı aldıktan sonra birden çok kişiyle paylaşmasıdır. Viral pazarlama etkili şekilde yapıldığı takdirde işletmenin giderlerini ciddi oranda düşürür. Viral pazarlamayı Hokka web olarak sosyal medya ile bütün olarak kullanıyoruz.

Biliyoruz ki viral pazarlama sosyal medya ile bütün olduğu zaman hedef kitleye daha kolay ulaşır. Sosyal medya siteleri mesajlarınızı geniş topluluklara ulaştırma şansı verir. Viral pazarlamada müşteri ile etkileşim çok önemlidir ve istediğiniz düşünceyi kısa sürede müşteri ile buluşturmak gerekir etkili sosyal medya kampanyaları ile bu durum zor olmakta çıkar. 
Biliyoruz ki etkili bir viral kampanya teşvik edici ödüller sunarsa etkili şekilde yayılır. Bu şekilde kampanya kısa sürede büyük kitlelerle etkileşim kurar viral pazarlama yaparken bu detaya çok dikkat ediyoruz. Müşterilere belli aralıklarla e-posta göndermek etkileşimi hızlandırır. Hokka web olarak etkili bir kampanya için sonuçları çok dikkatli şekilde analiz ediyoruz. Sizlerde etkili viral pazarlama için konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Sizlerde profesyonel destek için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek profesyonel destek alabilirsiniz..

Viral Pazarlama Firmanıza Ne Kazandırır ?
• Müşterilerle hızlı şekilde etkileşim sağlar.
• Kampanyalarınızın hızlı şekilde müşterilere ulaşmasını sağlar.
• Müşterilerinizden hızlı şekilde feedback alabilirsiniz. 
• Maliyet diğer kampanyalara göre daha düşüktür.
• Viral pazarlamada başarı oranı yüksektir. 
• Viral pazarlamada sosyal medya aktif olarak kullanılır firmanızın sosyal medyada aktif olmasını sağlar.
• Marka bilinirliğiniz artacaktır.