H O K K A
Haber Yazılımında Kampanya İncele

İnstagram - Sosyal Medya Uzmanlığı

Sosyal medya, içerik yayınlamanın ve web sitenize takip simgeleri eklemenin ötesine geçer. Seçtiğiniz sayıda kanal için, her birini platformun doğasına ve kitlenizin onu nasıl kullandığına göre uyarlanmış ince bir strateji ile yönetiyoruz. Kullanıcı katılımı çabaları, takipçi iticileri, etkileyici ilişkileri ve ölçülebilir içerik ile işletmeler için etkili, kapsamlı sosyal medya stratejileri oluşturuyoruz. Hedefe uygun şekilde hareket etmek için sonuçları sürekli izliyoruz. Bu proaktif, zamanında ayarlamalar, sizin ve kitlenizin duyulmasını kaçırmamasını sağlar.

Her platformda sonuç üreten kapsamlı deneyime sahip olan firmamız, markanızı en yüksek sosyal erişimi elde etmek için nasıl konumlandıracağımızı belirler.

Sosyal Dinleme

Ne duymak istediklerini öğrenmek için kitlenizi dinleriz
Stratejistiniz insanların sosyal kanallardaki, ürünleriniz veya markanız hakkında nasıl konuştuklarını tanımlar. Sizi, söylenenlere uygun bir şekilde hizalamak için bilmeniz gereken tüm trendleri dolduruyoruz.
Ürünleriniz hakkında hangi hashtag altında nerede olduğunu da belirliyoruz.
Bu içgörü göz önünde bulundurularak, Hokkaweb kitleniz için özgün olan madde ve strateji içeren kampanyalar yürütür.
Görüntü kirliği değil; markanız ile kitleniz arasında diyalog artırıyoruz.
Kampanyalarınızı sosyal medya reklam yönetimi, e-posta pazarlaması ve promosyon haber bültenleri ile destekliyoruz.

Akılda Kalma

Bir markanız var fakat bu web sitenize yansımıyor! Web sitesi denetimleri ve rakip analizleriyle markanızın o topluluktaki konumunu ölçeriz.Alınan haftalık raporlar ile sosyal medya ve web ilişkilerini artırırız.

Sesinizi rakiplerinizin üzerine çıkarmak için sizi pazarınızdaki mikro ve makro etkilerle bağlarız. Influencer sosyal yardımları kitle tabanınızı büyütür, marka bilinirliğini artırır ve daha fazla dönüşüm sağlar.

Stratejistiniz çok kanallı varlığınızı taze ve ilgi çekici tutmak için rakip profilleri izleriz.

Online İtibar ve Kriz Yönetimi

Sosyal stratejinizi şekillendiren metrikleri izler, ölçer ve raporlarız. Bir şey işe yararsa göreceksiniz. Bir şey yapmazsa, düzeltiriz.

En etkili anahtar kelime stratejisini geliştirmek, kitlenizin olma olasılığı en yüksek olan kanalları vurgulamak ve kişiye özel çözümler geliştirmek için kapsamlı araştırmalar içerir.

Sosyal medyadaki hızlı değişikliklerin sizi toz içinde bırakmasına izin vermeyiz. Hokkaweb ile çalışırken, stratejiniz ve hedefleriniz organik olarak gelişir.Markanızın konuşması asla durmaz.