H O K K A
Haber Yazılımında Kampanya İncele

Web Tasarım

Firmanızı dijital ortama aktararak marka bilinirliğinizi artırıyoruz. Web tasarım hizmetleri verirken firmanızın kurumsal kimliğini baştan oluşturarak markanıza özel web tasarım oluşturuyoruz. Web tasarım hizmeti verirken yaptığımız sitenin markanızı ve firmanızı yansıtmasına özen gösteriyoruz.Konusunda uzman kadromuz ile görsel web siteleri yapıyoruz. İnovatif fikirler ile görselliği birleştirerek web sitelerinizi görsel bir bütün haline getiriyoruz.

Web tasarım çalışması sonrası ortaya çıkan web siteleri, internette vakit geçiren kullanıcı sayısının artması ile ciddi anlamda bir tanıtım aracı olmuştur. Kaliteli bir web tasarım firmanızın prestijini artıracaktır.Web sitelerinde firmalar; ürünlerin teknik özelliklerini ve fiyatlarını, resimlerini, videolarını rahatlıkla yayınlayabilir

Potansiyel müşterilerine daha hızlı ulaşma şansını yakalıyor

İyilik Bizim Kodumuzda Var!

Web siteleri üzerinden online satış yaparak cirolarını artırabilirler. İnternette çok geniş bir müşteri kitlesine satış yapma şansını yakalarsınız. Hokka Web olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek müşteri odaklı çözümler üretiyoruz. Müşterilerimizi rakiplerinden her zaman bir adım önde tutmanın gururunu yaşıyoruz.

Web tasarım hizmetleri verirken müşterilerimize çağın gerekleri doğrultusunda çözümler sunuyoruz. Web tasarım hizmeti verirken kurum ve kuruluşların ,tüzel ve bireysel kişilerin internet teknolojilerinden fayda elde edebilecekleri web siteleri hazırlıyoruz. Amacımız tasarım kalitesi yüksek ve teknik altyapısı güçlü hedeflenen amaca hizmet eden web siteleri yapmak.

Biraz User interface (UI) ve biraz user experience (UX)

UX Design , Kullanıcı Deneyimi Tasarımı anlamına gelirken, UI Design, Kullanıcı Arabirimi Tasarımı anlamına gelir . Her iki element de bir ürün için çok önemlidir ve birlikte çalışırlar. Ancak mesleki ilişkilerine rağmen, roller kendileri oldukça farklıdır; bu da sürecin ve tasarım disiplininin çok farklı kısımlarına atıfta bulunur . UX Design'ın daha analitik ve teknik bir alan olduğu durumlarda UI Design, grafik tasarım olarak adlandırdıklarımıza daha yakın, ancak sorumluluklar biraz daha karmaşık.

Ama hala kafan karışıksa endişelenme! Sadece sen değilsin!

Bir (dijital) ürünün farklı kısımlarını tanımlarken kullanmaktan hoşlandığımız bir benzetme var:

Bir ürünü insan vücudu olarak hayal ediyorsanız, kemikler yapıyı veren kodu temsil eder. Organlar UX tasarımını temsil eder: yaşam fonksiyonlarını desteklemek için girdilere karşı ölçüm ve optimizasyon. Ve UI tasarımı vücudun kozmetiklerini, sunumunu, duyularını ve tepkilerini temsil eder.